top of page

 

OKULARY KOREKCYJNE

Jeśli zauważyłeś, że widzisz gorzej, obraz masz rozmyty, nie potrafisz przeczytać tekstu lub musisz odsunąć rekę aby zobaczyć wyraźnie co masz w dłoni, to jest to sygnał, że należy udać się do specjalisty na kontrolę ostrości wzroku.

 

Jeśli zauważyłeś u swojego dziecka, że pisze krzywo w zeszycie podczas odrabiania zadań domowych, pisze z błędami lub skarży się na złe widzenie na tablicy szkolnej, to również jest to sygnał, że należy udać się z dzieckiem na badanie.

 

Podczas badania specjalista sprawdzi i w razie konieczności dobierze moce szkieł okularowych. 

To jest podstawą dla doboru rodzaju oprawy oraz typu szkieł - soczewek okularowych.

Szeroki asortyment opraw oraz doskonała opieka sprawia, że wybór opraw z trudnego obowiązku staje się przyjemnością. A wyśmienita kawa umili czas.

Zapraszamy!

ANTYREFLEKS

Powłoka antyrefleksyjna redukuje odblaski i odbicia powstające
w wyniku padania na soczewkę światła z różnych stron.

Idealne dla wszystkich.

Polecane ze względu na większy  komfort widzenia, większą przejrzystość soczewek niezależnie od warunków pogodowych i wieku. 

DO PRACY PRZY MONITORZE KOMPUTEROWYM

Połączenie komfortu widzenia
z ochroną przed niebezpiecznymi promieniami jest doskonałym rozwiązaniem dla osób przeciążonych pracą przy komputerze.

Obecnie są już dostępne na rynku soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjna odbijającą promienie szkodliwe dla zdrowia naszych oczu.

FOTOCHROM

Popularne "fotochromy" dostosowują się do zmiennych warunków światła. Rozjaśniają się lub przyciemniają w zależności od natężenia światła oraz ilości promieni UV. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne.

Obecnie dostępne są fotochromy, które zaciemniają się nie tylko na zewnątrz ale również w samochodzie.

bottom of page