• Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 by NZOZ Irismed.

Salon Optyczny IRISMED to rodzinna firma, która powstała w 2003 roku w Katowicach. Od 16 lat dbamy o Państwa wzrok. 
 

Naszą tradycją, kultywowaną od pierwszych dni prowadzenia salonu optycznego jest wysoka jakość, którą zapewniamy dzięki świetnie wykwalifikowanym pracownikom oraz nowoczesnemu sprzętowi.

 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, przez doświadczony personel. Wizyta u nas to znacznie więcej niż kupno okularów - jesteś w najlepszych rękach.

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!
 

Jeśli chcesz się umówić zadzwoń!!

Poznaj nas

Optyk refrakcjonista o specjalizacji badania wad refrakcji. Właścicielka salonu, która dba o każdy szczegół. To właśnie ona selekcjonuje oprawki, które trafiają na nasze półki.  A pasja i miłość do okularów oraz praca z ludźmi napędza do działania, które przekładają się na najwyższą jakość świadczonych usług. 

Katarzyna Jarosz

                                         

Manager Salonu Sprzedaży, specjalista doboru soczewek okularowych oraz indywidualnego dopasowania opraw okularowych, aplikant soczewek kontaktowych. Dobry duch salonu - zawsze potrafi wesprzeć dobrym słowem. Dzięki znakomitemu zmysłowi estetyki, perfekcyjnie dobiera oprawy okularowe naszym Klientom.

Klaudia również na naszym profilu na Facebooku, testuje dla Was oprawki,

soczewki oraz okulary przeciwsłoneczne.

Klaudia Kściuczyk

Wojciech Jarosz

 

Optyk refrakcjonista. Dba o wzrok naszych pacjentów, dobiera oprawy okularowe. Doskonale potrafi dobrać okulary progresywne. Otacza całą załogę swoim wsparciem emocjonalnym i merytorycznym. Wojtek uwielbia swoją pracę co przekłada się w ogromne zaangażowanie z wielka korzyścią dla naszych pacjentów.

dr.n.med. Antonina Jurewicz-Bartczak 

Lekarz Okulista

Zajmuje się doskonale pacjentami podchodząc do każdego pacjenta indywidualnie, przyjmuje dzieci i dorosłych.