OKULARY KOREKCYJNE

Jeśli zauważyłeś, że widzisz gorzej, obraz masz rozmyty, nie potrafisz przeczytać tekstu lub musisz odsunąć rekę aby zobaczyć wyraźnie co masz w dłoni, to jest to sygnał, że należy udać się do specjalisty na kontrolę ostrości wzroku.

 

Jeśli zauważyłeś u swojego dziecka, że pisze krzywo w zeszycie podczas odrabiania zadań domowych, pisze z błędami lub skarży się na złe widzenie na tablicy szkolnej, to również jest to sygnał, że należy udać się z dzieckiem na badanie.

 

Podczas badania specjalista sprawdzi i w razie konieczności dobierze moce szkieł okularowych. 

To jest wstępem dla doboru rodzaju oprawy oraz typu szkieł - soczewek okularowych.

Szeroki asortyment opraw oraz doskonała opieka sprawia, że wybór opraw z trudnego obowiązku staje się przyjemnością. A wyśmienita kawa umili czas.

Zapraszamy!

OPRAWY OKULAROWE

 

Oprawy okularowe jakie oferujemy naszym Klientom to wspaniałej jakości produkty najlepszych producentów. Szeroki wybór oprawek: od sportowych po stylowe, od designerskich po klasycznie eleganckie, od drogich po tanie, to gwarancja, że znajdziesz coś dla siebie.
A dla naszych milusińskich oferujemy szeroką gamę opraw okularowych z systemem fleksów podobnych do "Fischer Price" oraz okulary dla najmłodszych firmy Miraflex, również zamawianych indywidualnie w dostępnych kolorach z katalogu. Na miejscu zapewniamy wzornik kolorów dostępnych modeli.
Oto niektóre z marek jakie proponujemy:

SOCZEWKI OKULAROWE

 

SOCZEWKI OKULAROWE I ICH KONSTRUKCJE:
JEDNOOGNISKOWE

Soczewki jednoogniskowe są najpopularniejszym typem soczewek korekcyjnych. Z ich pomocą można skorygować wady wzroku takie jak astygmatyzm, krótkowzroczność,

czy nadwzroczność.

DWUOGNISKOWE

Soczewki dwuogniskowe są zaprojektowane tak, by mogły być używane w ciągu całego dnia. Zapewniają ostre widzenie obiektów zarówno z bliska jak i z daleka.

Odległe obiekty widoczne są ostro

w górnej części szkła okularowego, bliskie natomiast w dolnej części.

Rozwiązuja problem dwóch par okularów.

PROGRESYWNE

Soczewki progresywne są dedykowane osobom po 40 roku życia, które oczekują jednej pary okularów do wykonywania wielu czynności. Umożliwiają patrzenie 
w dal (np. oglądanie telewizji, chodzenie po ulicy, jazda samochodem), wyraźne widzenie z bliska (np. czytanie) oraz do odległości pośrednich (np. komputer, obsługi kasy oraz innych urządzeń).

SPECJALISTYCZNE

Specjalistyczne dla osób z poważnymi wadami wzroku dostępne w wysokich mocach. 

USZLACHETNIENIA SOCZEWEK:
ANTYREFLEKS

Powłoka antyrefleksyjna redukuje odblaski i odbicia powstające
w wyniku padania na soczewkę światła z różnych stron.

Idealne dla wszystkich.

Polecane ze względu na większy  komfort widzenia, większą przejrzystość soczewek niezależnie od warunków pogodowych i wieku. 

DO PRACY PRZY MONITORZE KOMPUTEROWYM

Połączenie komfortu widzenia
z ochroną przed niebezpiecznymi promieniami jest doskonałym rozwiązaniem dla osób przeciążonych pracą przy komputerze.

Obecnie są już dostępne na rynku soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjna odbijającą promienie szkodliwe dla zdrowia naszych oczu.

FOTOCHROM

Popularne "fotochromy" dostosowują się do zmiennych warunków światła. Rozjaśniają się lub przyciemniają w zależności od natężenia światła oraz ilości promieni UV. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne.

Obecnie dostępne są fotochromy, które zaciemniają się nie tylko na zewnątrz ale również w samochodzie.